Saçlı transformatörler

      Bu tip ürünlerimiz 2 VA dan 1000 VA ya kadar üretimi yapılmaktadır. Giriş ve çıkış uçları tamamen müşteri isteğine göre uyumlu olup portatif veya sabit terminalli, kablo çıkışlı, klemensli veya sabit konektörlü olarak üretilmektedir. Bu ürünlerimizde izolasyon poliüretan veya Epoksi dolgulu veya hava korumalı izolak kullanılır. TRAFO

Voltajları ise 220-230 V AC - Muhtelif voltlarda çıkış verilir.

 

Ferti Nüveli Trafolar


       
Bu tip transformatörler diğer saçlı ve dolgulu tiplere nazaran vereceği güçleri daha küçük ebatta gücünü üzerinde kullanılmış olan ferit nüve'de (kömür) olarak sağlamaktadır.
    

       Bu ürünler genelde tv üreticileri balast ve telekomünikasyon alanlarında kullanılmakta olup ülkemizde de kullanımı ve üretimi daha yaygınlaşarak devam etmektedir.

Not: Bu tip ürünleri Firmamız adetli olduğu takdirde mal tedariki ile yapmaktadır.
 

 

Pcb Tipi Transformatörler


      Bu tip transformatör ürünlerin yapımı tamamlandıktan sonra aynı ölçüdeki tasarlanmış olan plastik dış kutulara konularak üzerine polyester, Epoksi v.b gibi kimyasal madde dökülerek üretimi yapılan ürünlerdir.

      Buradaki amaç tamamen kalite normlarına uymak ve bu ürünler, dış etkenlerden çevreye ve insanlara olacak zararlardan korumaktır. Bu ürünlerimiz CE Belgeli olarak satılmaktadır.

 


 

 

Koçsan Trafo Yeni yüzüyle karşınızda
Koçsan Trafo CE Sertifikasıyla Ürünlerinde Artık Daha Güvenli.
 
Koçsan Trafo Ce Sertfikalı ürünlerini daha güvenilir ve daha kaliteli üretmek için fabrikasını daha büyük bir alana taşıdı. 

Firmamız 1982 yılında trafo ve transformatör üretimi amacı ile kurulan, kurulduğu tarihten buyana ürün yelpazesini sürekli geliştiren, ürünlerini seçkin kurumların hizmetine sunan bir firmadır.
Adres : Seyrantepe Mahallesi Cansız Sokak No.3 Kağıthane / Istanbul - Turkey
Tel : +90 212 270 03 36 Fax : +90 279 10 49
                                                                                                                                                                                                                                                      Tasarım : TO-BS